آثار و نشانه های گنج یابی

نماد و نشان خورشید در گنج یابی

نماد و نشان خورشید در گنج یابی

خورشید در ایام باستان نشان مهر و محبت و پاکی بوده است و در تمامی ادیان تقریباً مقدس شمرده می شود نشانه خورشید در نزد تمدن هیتی ها اسطوره نامیده می شود. در یونان هم خورشید کبریا نیز گفته می شود. و در ایران از آن به عنوان نیز یاد می شود. نشانه که به شما گفتیم با توجه به شکل و اندازه و مکان قرارگیری نسبت به مقبره های باستانی  اطراف و معبدها به ثروتی عظیم اشاره دارد.

مفهوم نماد خورشید هم به تنهایی مورد استفاده قرار گرفته و هم می تواند تنها نباشد یعنی علامت اولیه یا ثانویه به همراهش استفاده شده باشد. نماد انسان های بلندمرتبه و پادشاهان می باشد. در مکانی که این علامت پیدا شد به سمت طلوع خورشید نگاه کنید، در آن سمت باید قله ای باشد که صبح اولین تلألو نور خورشید به آنجا می افتد. آن نقطه را بررسی کنید و به دنبال علامت بعدی بگردید.

هنگامی که پرتو خورشید در صبح به تپه یا سنگ مشکوکی تابید در حالی که نشانه خورشید در آن مکان یا محل دور دیده شده باشد بر اساس اندازه پرتوهای خورشید رمزگشایی علائم انجام می شود علامت خورشید اگر درون دایره قرار گرفته باشد بیانگر شدن شی بزرگ می باشد در صورتی که اگر شما نشان را بدون محافظ اطراف دایره دیدید اشاره به مقبره سلطنتی بزرگی اغلب مقبره ملک ها و بناهای باستانی اشاره مستقیم دارد.

نماد و نشان خورشید در گنج یابی:

نماد آفتاب که توسط بزرگترین معمار های دیرینه در ایران و سراسر دنیا در انواع اشکالات انسان و حیوان بر روی تخته سنگها و صخره ها و دیوارهای غار های قدیمی حکاکی می شده است این نماد یکی از پیچیده ترین رموز باستانی را دارا می باشد و دارای دفینه هایی بسیار بزرگ و ارزشمندی است اگر شما این نماد را در اختیار دارید باید در سمت شرقی نماد به‌ دنبال نماد یا شکل دوم یا همان تثبیت کننده بگردید نماد دوم می تواند اشاره ای به ورودی دفینه و تونل داشته باشند یکی از یکی از تونل ها در راست و دیگری باید در انحراف وجود داشته باشد که شما را از هدف دور می کند.

و حتماً باید نسبت به محیط راه گشای گردد توجه داشته باشید این نماد باید با توجه به محیط اطراف رمزگشایی شود و بیشتر در خورشید های تابان گنج و دفینه در زیر خورشید قرار دارد. نشان خورشید دارای معانی و مفهوم بسیاری در تمدن های مختلف می باشد که رمزگشایی آن بسیار بسیار سخت است و حتماً باید از یک موقعی که یا یک کارشناس در محل بهره برد زیرا با توجه به محل و اطراف آن معنی و مفهوم و قرمز نشان فرق می کند.

نماد و نشان خورشید در گنج یابی2

مفهوم نماد خورشید  کامل و نماد خورشید نصف شده

اگر یک نشانه خورشید به صورت کامل و یک نشانه خورشید به صورت نصف شده در کنار هم بودند، اشاره به وجود قبر یک مرد دینی و روحانی به همراه نایب آن در منطقه دارد. به طور خلاصه خورشید در ۹۰% موارد اشاره به یک کتاب مهم دینی دارد. اگر در کنار نشانه خورشید جوغانی وجود داشت، کتاب مورد نظر در یک اتاقک می باشد. در تفسیری دیگر اگر خورشید به صورت برجسته بود کتاب در یک صخره می باشد. در حالتی دیگر هم که قطر خورشید بیشتر از ۱ متر باشد اشاره به وجود یک معبد دارد.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید. برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *