آثار و نشانه های گنج یابی

نماد و نشان خرچنگ در گنج یابی

فلزیاب نماد و نشان خرچنگ در گنج یابی در تمدن های قدیم به عنوان نمادی اعتقادی بوده و برای هدفهای مختلفی استفاده می شده است. اما این نماد بیانگر خطر و دقت می باشد. معمولا در منطقه ای که این نماد وجود دارد از طلسم و یا جادو استفاده شده است. در مناطق طلسم شده اگر آب وجود داشته باشد امکان دارد طبیعت عقرب و خرچنگ با هم هماهنگ باشد. بنابراین برای کاوش بهتر است که رودخانه، دریاچه و باتلاق، شروع کنید. با نماد خرچنگ، ممکن است دفینه در جوی آب آسیاب نیز باشد.

فراز فلزیاب

فراز فلزیاب

در مکانی که نماد خرچنگ وجود دارد باید اطراف را مورد بررسی قرار داده چون احتما وجود دفینه زیاد می باشد. حتی دفینه ممکن است زیر آب رودخانه نیز باشد. اگر به نماد خرچنگی برخورد کردید که علائم دیگری نیز روی آن قرار داشت ، به احتمال زیاد یک درپوش می باشد که باید آن را جابجا کرد.

ممکن است نشانه به همراه نشانه ی دیگری نیز مشاهده شود. مثلا نشان V.

در این صورت، بین 3 تا 5 قدم، با در نظر گرفتن نشان دوم، باید جستجو انجام داد.

فراز فلزیاب

فراز فلزیاب

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید. برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.۰۹۱۲۰۸۹۶۰۴۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *