مقالات

فلزیاب دست ساز

فلزیاب دست ساز عمدتا ساخت محصولات الکترونیکی که توسط اشخاص یا شرکتها و کارخانجات معتبر به صورت دستی ساخته می شود مثل فلزیاب دست ساز دارای طرفدار بیشتری هستند و با دقت بالاتری مونتاژ و تنظیم میگردند . به طور کلی در ساخت همه این محصولات این موضوع صدق میکند. حتی در صنعت اتومبیل سازی اتومبیل هایی میباشند که توسط رباط ساخته می شوند، اما دقت عمل سیستمهای دست ساز را نداشته در رابطه با لوازم الکترونیکی هم همین موضوع صدق مینماید، که سیستمهایی که توسط شرکتهای معتبر بصورت دست ساز یا دستی انجام میشود، دارای عملکرد بهتر و  دقیق تر میباشد.

فراز فلزیاب

فراز فلزیاب

اطلاعات راجب فلزیاب دست ساز

تعدادی از شرکت ها و اشخاص توانایی ساخت و تولید انواع سیستم ها را داشته و در امر خرید و فروش فلزياب دست ساز فعالیت میکنند و به همین جهت از شرکت ها اشخاصی دیگر سفارش پذیرفته و با نام مورد نظر، سفارش دهندگان محصولات رادار زمینی دستی و فلزیاب و معدنیاب را تولید می نماید تا همه ی خواسته های طرفداران این دسته از محصولات را به نسبت نیازشان برطرف نمایند.

برخی از وب سایت ها و انجمن ها نمودار های متعدد و اطلاعاتی را به اشتراک میگذارند و ادعا میکنند که این اطلاعات مربوط به ساخت فلزیاب است. با این حال، باید به یاد داشته باشید که برای ایجاد فلزیاب این اطلاعات کافی نیست.

انواع فلزیاب دست ساز شرکت فراز

انواع مختلف فلزیاب دست ساز در شرکت افراد غیر حرفه ای در این زمینه در چنین پستهایی ادعا میکنند که فلزیاب را میتوان با مونتاژ یک دستگاه الکترونیکی مثل رادیو یا تلوزیون ساخت. آنها بر روی تخصص و نیازهای تحقیق و توسعه و همچنین سرمایه گذاری های قابل توجه مورد نیاز برای ساخت فلزیاب‌ها متمرکز نیستند، زیرا آنها تمایل دارند جزئیات چندگانه در مرحله تولید را نادیده بگیرند. و فقط سیستمی را به مرحله ی خرید و فروش فلزياب دست ساز برسانند . اینکار نیاز به تخصص دارد و فراتر از توانایی ۲ الی ۳ نفر است. این فلزیاب ها فقط برای سرگرمی یا کار در آزمایشها خوب هستند و فقط در مجاورت نزدیک فلز بوق میزنند.

آنها در زمین واقعی کار نمیکنند. ساخت دستگاهی که در زمین واقعی هم بتواند کار کند نیازمند ویژگیهایی است؛ از جمله داده‌های میدانی و بازخورد کاربران تمام دنیا، اجزای الکترونیکی، مهندسی، تجهیزات مکانیکی و آنالوگ برای پذیرش همه ی این عناصر، به یک تیم متخصص نیاز است.

این تیم تمام جنبه های تخصص فلزیاب را با تلاشهای طولانی، جمع آوری داده ها و دستیابی به پیشرفت بررسی میکند. شرکت های برجسته ی ارائه تکنولوژی پیشرفته در زمینه ی فروش فلزياب دست ساز حرفه ای کار می کنند.  شاید برای خیلی ها این سوال پیش بیاد که بین فروش فلزیاب دست ساز و فلزیاب شرکتی کدام را انتخاب کنند و کدام یک بهترین می باشد.

در واقع هر کدام یک از این دو نوع دستگاه ها طرفدار مخصوص خود را دارند. شاید برای خیلی ها در نگاه اول فلزیاب شرکتی دستگاهی برتر نسبت به دستگاه فلزیاب دست ساز بنظر بیاید.ظاهر قضیه هم اینگونه هست ولی در عمل تفاوت هایی دارند . فلزیاب شرکتی از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کنند همچنین قدمت فعالیت آنها از خیلی از نمونه های دست ساز بیشتر می باشد.

قیمت دستگاه فلزیاب دست ساز

قیمت دستگاه در شرکت فراز همچنین کیفیت سرویس و گارانتی آنها بسیار معتبرتر می باشد. واقعیت ماجرا این است شرایط در منطقه ای که ما هستیم بسیار متفاوت از سایر کشورها می باشد.
در کشور ما ایران با توجه به قوانین سخت گیرانه درمورد فروش فلزیاب دست ساز و همچنین منع واردات فلزیاب، زمینه ساز واردات قاچاق اینگونه دستگاه ها شده است.
کالاهای قاچاقی که بیشتر آنها اصل نبوده و یا ساخت کشور چین می باشند و یا درکشورهای همسایه مان به ظاهر کپی شده اند.

فلزیاب دست ساز در انواع  گوناگون وجود دارد و بیشتر فلزیاب های دست ساز در ایران فلزیاب پالسی یا فلزیاب وی ال اف VLF یا فلزیاب تی ار TR یا مگنتومتر یا مگنت میباشد فلزیاب فرکانسی با تنظیمات ادیت EDIT و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD باید از دسته فلزیاب دست ساز باشد زیرا این نوع فلزیاب نیاز به ساخت با دقت بالا داشته و دلیل ان هم این است که در زمان ساخت فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب جذبی باید تمام مراحل ان در طی نصب یا مونتاژ کنترل و تست و چک شود البته توجه نمائید که تمامی دستگاه ها یا سیستمهای حساس مانند هواپیما با دست انسان ساخته و نصب میشود و حتی اتومبیل های گران قیمت نیز در دنیا با دست ساخته میشود و مدارات الکترونیکی نظامی با حساسیت بالا نیز با دست ساخته میشود.

فراز فلزیاب

فراز فلزیاب

خرید دستگاه فلزیاب دست ساز

خرید در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *