مقالات

طلایاب تریجر triger

طلایاب تریجر triger

به طور کلی واژه فلزیاب به وسیله ای گفته میشود که توانایی کشف و تفکیک فلزات را از سایر اجسام داشته باشد و بتواند در میان فضاهای حایل مثل دیوار,سنگ,خاک و… فلز را تشخیص دهد. توضیح واژه فلزیاب وسیله ای است که برای کشف آثار باستانی ,کشف اجسام فلزی مخفی یا گمشده در زیر زمین یا درون زمین و درون خاک و دیوار و … بکار میرود.

دستگاه فلزیاب تریجور
در این بخش از معرفی فلزیاب ها و سیستم های برتر گنج یابی به معرفی دستگاه فلزیاب تریجور TREASURE NAVIGATOR می پردازیم که دارای کارکرد و کارایی فوق العاده می باشد و میتواند اهداف مختلفی را کشف نماید. گنجیاب TREASURE NAVIGATOR یکی از انواع مختلف دستگاه های تریجور میباشد که دارای قابلیت های پیشرفته ای است و موجب شده است تا این سیستم مورد علاقه کاوشگران زیادی قرار بگیرد و برای کاوش های حرفه ای این سیستم را مورد استفاده قرار دهند .

دستگاه فلزیاب تریجور ناویگیتور دارای عمق کاوش ۷۰ متری و ردیابی ۵ کیلومتری می باشد که اپراتور ها با استفاده از این قابلیت میتوانند اهداف عمیق را نیز کشف نمایند.

دستگاه فلزیاب تریجور ناویگیتور میتواند برای کاوش برای مواردی همچون طلا , نقره , سایر فلزات با ارزش و دفینه ها و سکه ها و … مناسب باشد و در موارد ی نیز با کشف سنگ های قیمتی و با ارزش در معدن یابی نیز مورد استفاده قرار گیرد .

جستجوی آن بستگی به این دارد که شما سیگنال میکروپروسسور دستگاه را روی چه چیزی تنظیم کنید. صفحه کنترل دستگاه این امکان را به شما میدهد که شما سریع دستگاه را تنظیم کنید که چه چیزی را میخواهید پیدا کنید. این فلزیاب با داشتن قدرت تفکیک میتواند در مکان هایی با الودگی بالا نیز مورد استفاده قرار گیرد بدون اینکه خلل و اشتباهی در کارکرد دقیق آن رخ دهد.

پس با اطمینان کامل میتوان دستگاه فلزیاب تریجور را در مکان های متلف مورد استفاده قرار داد .  سالها تحقیق و تست در کشورهای سراسر جهان کارایی این دستگاه را به اثبات رسانده است .

تمام مزیتها و کاربرد دستگاههای دیگر شرکت در این دستگاه به کار رفته است .چه شما یک جستجوگر حرفه ای باشید چه یک مبتدی این دستگاه میتواند ، نیاز شما را براورده سازد .چون تنظیم و راه اندازی آن بسیار سریع و ساده انجام میشود .

عمق نفوذ دستگاه فلزیاب تریجور ناویگیتور حدود ۷۰ متر و شعاع جستجو ۵ کیلومتر قابل تنظیم میباشد که در آمریکا در شرایط مختلف تست شده است .
توانایی حذف مواد معدنی .اهداف دروغین .ذرات طلا موجود در خاک و سنگها را دارد.

قابل تنظیم که چه نوع فلزی را جستجو کنید . دستگاه بسيار بادوام در مقابل ضربه و ديگر شرايط بد است . ميتوانيد در شرايط سخت آن را به هر نوع باطري ۱۲ ولت وصل كنيد و خود دستگاه آمپر آن را تنظيم ميكند .

اين مورد براي دوستاني كه در بيابان و نقاط دور از شهر جستجو ميكنند يك مزيت بسيار بالاست . گنجیاب TREASURE TRAILBLAZER نیز در دسته ی دستگاه فلزیاب تریجور قرار میگیرد که دارای قدرت تفکیک بی نظیری است تا شما بتوانید انواع فلزات باارزش و بی ارزش را از هم تشخیص دهید .
این وسیله قدرت خود را در زمین های آلوده به رخ میکشد و می تواند در زمین هایی که دارای آلودگی بالایی از مواد معدنی هستند به شناسایی فلزات با ارزش پرداخته
و از شناسایی فرکانس فلزات بی ارزش چشم پوشی کند .

شما میتوانید در تنظیمات فقط یک فلز را انتخاب کنید تا دستگاه فقط به جستو جوی آن بپردازد . این دستگاه قادر است تا ذرات کوچک و رگه های طلای موجود در اعماق زمین را نیز شناسایی کند .

سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که از نظر تفکیک فلزات آیا سیستم ها همه نوع فلزات را از هم تشخیص و نوع آن را مشخص می کنند
یا تنها شامل فلزات مهم مانند طلا، نقره و …. می شود و این دستگاه ها فلزات غير مهم را چگونه مشخص و تعیین می کنند؟

باید عنوان کنیم که تفکیک یا جداسازی بنا بر جدول v. D . I SCALEو طبقات ذکر شده در آن به انجام می رسد که همه نوع فلزات مواد معدنی را شامل می گردد. تشخیص نوع فلزات و مواد معدنی درجه ی یک و دو، به تقسیم سیستم و تجربه و عملکرد اپراتور بستگی دارد و تفکیک و تشخیص اهداف در
سیستمها بنابر EDIT یا تنظیمات تفکیک به انجام میرسد.

شما با استفاده از خاصیت ضد آب بودن دستگاه فلزیاب تریجور TRAILBLAZER میتوانید آن را در رودخانه ها و زیر آب نیز مورد استفاده قرار دهید
و تا عمق ذکر شده اهداف موجود در آب را نیز کشف نمایید.
پس در این صورت در شرایط آب و هوایی نا مساعد همچون هنگام بارش برف و باران نیز میتوانید این دستگاه را مورد استفاده قرار دهید و بهترین نتیجه را حاصل کنید .

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *