مقالات

گنج یاب شاقولی

گنج یاب شاقولی  یا پاندول به انگلیسی Plummet جسمی مخروطی شکل از جنس فلز یا سنگ است فلازیاب که به قسمت انتهایی آن ریسمان یا زنجیری آویزان می کنند و به صورت عمود بر زمین قرار می گیرد. استفاده از پاندول در بنایی یا کشف آب های زیر زمینی شهرت و سابقه زیادی دارد , ولی در علوم ماوراء الطبیعه سابقه ای طولانی تر , اما نه به آن معروفیت , با کمی ذوق وصرف وقت از این وسیله ساده می توان اطلاعات بسیار زیادی کسب کرد.
فراز فلزیاب

فراز فلزیاب

گنج یاب شاقولی چه دستگاهی است

شاقول یا پاندول ابزاری است که می تواند ما را به سوی بخش الهام گر وجودمان راهنمایی کند و پاسخ سؤالات ما را بدهد. بسیاری از سیستم ها و روشهای پیشگویی از جمله ستاره بینی , تاروت و آچینگ و… مراسم و تشریفاتی هستند که به انسان ها کمک می کنند تا فرد بتواند به سوی قدرت های درونی و روحی خویش هدایت شود یا بر آنها تمرکز نماید. برخی از این روش ها دارای فلسفه و مشکل هستند ولی برای آنکه با تکیه به دریافتهای خارج از حسی خویش به انجام پیشگویی بپردازید , نیازی به مطالعه و درک این اصول و مفاهیم ندارید.

تمام ردیابهایی که یک یا چند انتن چرخان دارند و همچنین گنج یاب شاقولی ها از نوع گمانه زن هستند و برای ماهر شدن در کار با انها  نیاز به استعداد خاص و زحمت زیاد است . حالا ردیاب گمانه زن چیست و چگونه کار میکند ؟ این ردیاب ها از هزاران سال پیش وجود داشته و افرادی با کمک گرفتن از یک تکه چوب یا یک شاقول برای پیدا کردن منابع اب زیر زمینی معدن  طلا گنج های گم شده الماس و غیره تلاش میکردند.

انواع دستگاهای گنج یاب شرکت فراز

انواع دستگاه های شافول ردیاب های گمانه زن از دو قسمت تشکیل شده قسمت اول انتن ان است که به شکل های مختلف ساخته میشود ولی قسمت اصلی ان خود اپراتور است
در واقع کار اصلی را مغز اپراتور انجام میدهد. شما باید دست خود را کاملا تراز نگه دارید و هیچگونه استرسی نداشته باشید و در آرامش کامل باشید ، چرا ردیاب وگنج یاب شاقولی و ردیاب های انتی یا ردیاب های فرکانسی خطا دارند گاهی عالی کار میکنند و گاهی غلط  یا در دست یکی خوب جواب میدهد و در دست نفر دیگری اصلا جواب نمیدهد؟

باید عنوان کنم که تمام ردیاب های گمانه زن وابسته به نیرو و توانایی ذهنی و مغزی انسان هستند.  در واقع ردیاب اصلی مغز و روان شما است و انتن ردیاب ابزاری است که به شما وصل میشود تا راحت تر کار ردیابی را انجام دهید . به همین دلیل هر وقت که خسته یا ناراحت باشید . غذای زیادی خورده باشید مغز و اعصاب شما تمایل به استراحت دارد در نتیجه ردیابی درست انجام نمی شود  و خطای ردیابی بالا میرود.

قیمت دستگاه های شرکت فراز برای گنج یاب شاقولی

قیمت شرکت فراز همچنین ممکن است ردیاب در دستان شما کار نکند و در دست دیگری عالی کار کند پس برای اینکه بتوانید از ردیاب گمانه زن نتیجه درست بگیرید باید خیلی تمرین کنید .
نوع تمرین و مدت تمرین بسیار مهم است با تمرین غلط نتیجه ای حاصل نمیشود همچنین با تمرین کم و یا تمرین در زمان بیکاری و گاه و بی گاه یا نتیجه نمیدهد  و یا نتیجه ان بسیار کم است. توجه کنید استاد شدن با ردیاب استعداد هم لازم دارد برای مثال یک مداد را به چندین نفر بدهید و از انها بخواهید صورت یک ادم را نقاشی کنند میبینید همه نمیتوانند یک نقاشی بسیار عالی بکشند . کار با ردیاب های گمانه زن استعداد و تمرکز نیاز دارد و از هر چند هزار نفر یکی واقعا استاد میشود.

نکات مهم دستگاه های گنج یاب شاقولی

فلزیاب شاقولی تیتان(TITAN II)
فلزیاب شاقولی تیتان محصول اندرسون رودز آمریکا یکی از نمونه های گنج یاب شاقولی است . گنج یاب شاقولی تیتان دارای سیستم کارکرد انرژی تلقینی میباشد
بسیار کوچک ، ساده با کارایی خوب است و میتواند فلزاتی همچون طلا و نقره و … را جستجو کرده و  محل فلز را به وسیله چرخش خود و با استفاده از انرژی بدن مشخص نماید و مطلب آخر این که عمق کاوش واقعی گنج یاب شاقولی تیتان 1 متر مفید است . تنها شاقول فلزیابی جواب می دهد که جنس آن برنج 99.99 درصد باشد.تنها کشور تولید کننده ی برنج 99.99 روسیه است و لازم است بدانید  . شاقول های تولید هر کشور دیگر بسیار ضعیف هستند.متاسفانه شرکت های داخلی اجناس چینی را به عنوان روسی در بازار بفروش می رسانند.

فلزیاب گنجیاب طلای قدیمی برای فلزیاب تفکیک دار یا برای فلزیاب فرق طلای قدیمی با فلز جدید وجود ندارد و همان فلزیاب تفکیک دار که می‌تواند یک فلز جدید را تفکیک نماید می‌تواند یک فلز قدیمی ، طلا قدیمی ، گنج ، عتیقه ، دفینه یا خزانه را نیز تفکیک نماید ، یا یک فلزیاب تصویری راداری باید بتواند هم فلز جدید و هم فلز قدیمی یا طلای قدیمی را تفکیک نموده و تشخیص دهد  و یا در اصل فلزیابی که می‌تواند فلز جدید یا طلای جدید را تفکیک نماید حتماً می‌تواند آن فلزیاب ، فلز قدیمی یا طلای قدیمی را نیز تشخیص داده و تفکیک نماید و تفکیک برای یک فلز جدید با فلز قدیمی یکسان است پس اگر یک فروشنده فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب ابراز نمود که آن فلزیاب فقط گنج یاب است.

فراز فلزیاب

فراز فلزیاب

خرید دستگاه شاقولی از شرکت فراز  چگونه است

خرید دستاگاه شاقول از شرکت فراز و فلز قدیمی یا گنج یا طلا قدیمی را پیدا می‌نماید باور نکنید زیرا خارج از اصول فیزیک و علوم رادار و الکترونیک و فرکانس و جریان و انرژی می‌باشد  و واقعیت ندارد و این مطالب که فلزیاب گنج یاب است و فقط فلز قدیمی یا طلا قدیمی یا گنج را تشخیص می‌دهد باور پذیر نیست. بسیاری از کسانی که به علوم پوشیده و انواع دریافتهای خارج از حسی عشق می ورزند , این انتظار را دارند که افرادی که از این دانشها و تکنیکها اطلاعاتی دارند , خلاصه و نتیجه دیافتهای خویش را به صورت چند جمله مختصر و مفید در اختیار آنان بگذارند.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

شماره تماس کارشناسان فراز:09120896040

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *