مقالات

گنج یاب تصویری

گنجیاب تصویری

دستگاه گنج یاب تصویری ، به سیستمی گفته میشود که امکان اسکن فلزات قدیمی را در اعماق زمین و حتی دیواره ها و کوه ها فراهم میکند. بهترین نوع فلزیاب ها در زمینه گنج یابی، فلزیاب هایی هستند که دارای ثبات بالا و توانایی رصد فلزات با ابعاد کم تر در متراژی از زمین دارند. گنج ها و فلزات قدیمی به علت ماندن سالیان دراز در خاک دارای مغناطیس بالایی هستند گاهی اوقات همین مغناطیس دستگاه های فلزیاب را به اشتباه می اندازد از این رو فلزیاب های گنج یاب باید علاوه بر امکان حذف ذرات، تفکیک پذیری این نوع فلزات را با سایر فلزات و خطاها را فراهم کنند .به فلزیاب هایی که قابلیت تفکیک فلزات گرانبهایی همچون طلا را از سایر فلزات دارند طلایاب می گویند.

می توان گفت گنج یاب تصویری ، یک فلزیاب با قابلیت نمایش هدف های دفن شده در زیر زمین توسط نرم افزار شبیه ساز سه بعدی، به اپراتور فلزیاب می باشد. در برخی از دستگاه های طلایاب و گنج یاب تصاویر اسکن شده توسط صفحه نمایش قرار دادئه شده بر روی خود دستگاه فلزیاب نشان داده می شود و در برخی از دستگاه های فلزیاب قابلیت اتصال به لپ تاپ یا تبلت ویندوزی وجود دارد. تصاویر اسکن شده توسط دستگاه فلزیاب یا گنج یاب تصویری ممکن است به صورت تک بعدی یا سه بعدی باشد.

در مدل های پیشرفته فلزیاب و گنج یاب تصویری قابلیت کشف و شناسایی تونل و حفره توسط گنج یاب تصویری سه بعدی امکان پذیر است.برای خرید گنج یاب تصویری با گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش، تست حضوری در زمین، آموزش رایگان و بسیاری از خدمات دیگر مانند ارسال رایگان فلزیاب به تمام نقاط کشور از نمایندگی فلزیاب تهران میتوانید با شماره 09120896040 تماس حاصل فرمایید .

خرید دستگاه گنج یاب تصویری

خرید دستگاه گنج یاب تصویری ، در این نوع سیستم های گنج یاب تصویری پس از قابلیت تفکیک فلزات ، سیستم علاوه بر نقطه زن ، عملکرد شناسایی حفره را نیز دارد و به راحتی می تواند چاه ها، اتاقک ها، تونل ها و قبرهای قدیمی را به راحتی کشف کند. به این دسته از فلزیاب ها اصطلاح IMAGER یا IMAGING نیز گفته می شود و بسیار عالی و قدرتمند عمل می کنند.

این سیستم ها برای تشخیص طلا یا انواع فلزات نیاز به مدار گنج یاب تصویری پیشرفته دارند تا نرم افزاری که بر روی ان گنج یاب تصویری نصب میگردد را بعنوان نرم افزار پیشرفته مورد بررسی قرار داده و نرم افزار گنج یاب تصویری باید با اصول مربوط به گنج یاب تصویری فرکانسی با تنظیمات ادیت EDIT با عدد وی دی ای VDI و تنظیمات سطح و حجم ترشهولد هماهنگ باشد تا تنظیمات نرم افزار برای انالیز یا فیلتر تصویری قبل از تصویر گیری یا بعد از تصویر گیری عمل نموده تا طلا و انواع فلزات را با لکه رنگ متفاوت مشخص نماید تا نرم افزار پیشرفته قلمداد گردد.

ایراد اساسی فروشندگان فلزیاب ها و گنج یاب تصویری ارزان در این است که اشکالات واقعی دستگاه ها را برای خریدار فلزیاب مشخص نمی نمایند و عمدتا در مسائل مربوط به عملیات تجاری اشخاص بحث کیفیت بالا سیستم فلزیاب خود را به خریداران و دیگران بیان مینمایند.

گنجیاب تصویری

گنجیاب تصویری

اما ارائه کنندگان فلزیاب یا سیستمهای یابنده در ایران اولین کاری که انجام میدهند از دیگر شرکت ها و محصولات متعلق به افراد یا شرکت های دیگر بدگوئی مینمایند و تهمت میزنند و خود را نسبت به دیگر افراد و اشخاص و شرکت ها دارای برتری فنی و علمی و عملیاتی دانسته و از این عمل خود دست برنمی دارند تا خریدار را کاملا بدبین به دیگران نمایند و در طول این مدت بحث و بررسی از معایب سیستم فلزیاب خود هیچگونه اطلاعاتی را به خریدار ارائه نمی نمایند و متاسفانه این امر خارج از شئونات انسانی و تجاری از طریق افراد فاقد قدرت مبارزه رقابتی با رقیبان پرقدرت خود ارائه مینمایند .

قیمت گنج یاب تصویری

قیمت گنج یاب تصویری ، بعضی نیز محصولات ساخت ایران را که دارای ظاهری خوب میباشد بعنوان یک کالای خارجی به خریداران ارائه مینمایند و موارد بسیاری به هر شکلی نسبت به موقعیت زمان و بازار موضوعات جدیدی را برعلیه دیگران شایعه مینمایند تا سود خود را بدست اورند. تفاوت نمیکند سیستم فلزیاب ساخت ایران باشد یا خارج مهم این است که سیستم فلزیاب یا همان گنج یاب تصویری ارزان در زمان خرید و اموزش و ازمایش و در زمان تمرین هدف فرضی یا طلا را اپراتور بتواند مسیر یابی یا کاوش و تفکیک و پیدا نماید و عملیات در صحنه اصلی عملیات به تجربه اپراتور بستگی دارد.

انالیزنرم گنج یاب تصویری یکی از شرایط اصلی در کار گنج یاب تصویری برای بدست اوردن اطلاعات صحیح از نوع هدف یا طلا یا تغییرات لایه های زمین یا موقعیت ذرات انرژی مواد معدنی و منابع زمین نسبت به هدف اصلی یا طلا میباشد که انالیز نرم افزار گنج یاب تصویری فقط برای گنج یاب تصویری از نوع فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد یا تارگت ایکس مفهوم درست خود را داشته زیرا گنج یاب تصویری و نرم افزار گنج یاب تصویری طبق قانون رادار تصویری طراحی و ساخته شده است و انالیز اطلاعات بدست امده از تغییرات فرکانسی قابل ارزیابی با تغییر اعداد در نرم افزار گنج یاب تصویری میباشد پس در نتیجه انالیز قبل تصویرگیری و انالیز نرم افزار فلزیاب تصویرگیری بر روی این دسته فلزیاب معنای واقعی انالیز در تشخیص هدف اصلی یا طلا از دیگر منابع مزاحم را دارد.

قیمت پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب تصویری

قیمت پیشرفته ترین دستگاه گنج یاب تصویری ، اپراتور باید توجه داشته باشد برای اینکه با تنظیمات نرم افزار DIS CRD P.I.P بر روی صفحه نمایشگر عملیات DIS APP را به شکلی در گنج یاب تصویری تنظیم نماید که توان جدا سازی در نرم افزارگنج یاب تصویری افزایش یابد و اپراتورگنج یاب تصویری با برنامه ریزی متعادل در نرم افزار سیستم گنج یاب تصویری مشخصات صحیحی از هدف یا طلا یا انواع فلزات را تعیین نماید تا گنج یاب تصویری بتواند اطلاعات درست را بر روی صفحه نمایشگر بصورت لکه رنگ یا عدد VDI اشکار نماید و این تنظیمات نرم افزاری یا انالیز نرم افزار گنج یاب تصویری باید با تنظیمات سخت افزاری FIRMWARE یا FRE مدار اصلی یا مدار مادر گنج یاب تصویری مانند تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم یا ترشهولد یا تارگت ایکس و زمین TRACK یا GEB تناسب داشته تا بهترین شرایط از لکه رنگ هدف اصلی یا طلا از دیگر لکه رنگ های مربوط به منابع یا ذرات بوضوح اشکار گردد.

دقیق ترین دستگاه گنج یاب تصویری

دقیق ترین دستگاه گنج یاب تصویری  ، در صورتیکه طراح گنج یاب تصویری و طراح نرم افزار گنج یاب تصویری شرایط خاصی در تنظیمات مربوط به نرم افزارگنج یاب تصویری را درصفحه نمایشگر یا نوع تصاویر و اعداد را تعیین نموده باشد اپراتور این تنظیمات را به همراه تنظیمات مدار مادر سیستم گنج یاب تصویری متناسب با الیاژ و عمق هدف و طلا یا انواع فلزات و منابع و مواد معدنی صحنه کار اعمال نماید تا سیستم گنج یاب تصویری با کمترین انحراف تصاویر و اعداد VDI متعلق به هدف واقعی را ارائه نماید.

در شرکت فلزیاب فراز که همکار شرکت نوکتا در ایران می باشد سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

شماره تماس کارشناسان فراز: 09120896040

درباره گنج یاب تصویری میتوان گفت گنج یاب های تصویری دستگاهی هستند که قابلیت نمایش اجسام داخل زمین را به اپراتور دستگاه میدهند . عموما این تصاویر توسط صفحه نمایشگری که روی دستگاه تصویری گنجیاب تهیه شده نمایش داده میشود ولی در پاره ای از مواقع و بسته به مدل دستگاه گنج یاب تصویری امکان اتصال به دستگاه هایی مانند لپ تاپ و تبلت فراهم می شود. تصاویر به صورت تک بعدی و سه بعدی هستند. در دستگاه های حرفه ای گنج یاب تصویری ، امکان مشاهده خلا و حفره توسط مدل سه بعدی امکان پذیر هست.در این نوع دستگاه ها ، پس از عمل تفکیک پذیری، سیستم علاوه بر نقطه زن ، عملکرد حفره زن هم دارد و به راحتی می تواند چاه ها، اتاقک ها و تونل های قدیمی را به خوبی پیدا کند.به این دست از فلزیاب ها، ایمیجر Imager هم میگویند و بسیار عالی و قوی هستند.

می توان گفت گنج یاب تصویری ، یک فلزیاب با قابلیت نمایش هدف های دفن شده در زیر زمین توسط نرم افزار شبیه ساز سه بعدی، به اپراتور فلزیاب می باشد. در برخی از دستگاه های طلایاب و تصویری گنجیاب تصاویر اسکن شده توسط صفحه نمایش قرار داده شده بر روی خود دستگاه فلزیاب نشان داده می شود و در برخی از دستگاه های فلزیاب قابلیت اتصال به لپ تاپ یا تبلت ویندوزی وجود دارد. تصاویر اسکن شده توسط دستگاه فلزیاب یا تصویری گنجیاب ممکن است به صورت تک بعدی یا سه بعدی باشد.

در مدل های پیشرفته فلزیاب و تصویری گنجیاب  قابلیت کشف و شناسایی تونل و حفره توسط گنج یاب تصویری سه بعدی امکان پذیر است.برای خرید گنج یاب تصویری با گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش، تست حضوری در زمین، آموزش رایگان و بسیاری از خدمات دیگر مانند ارسال رایگان فلزیاب به تمام نقاط کشور از نمایندگی فلزیاب تهران میتوانید با شماره 09120896040 تماس حاصل فرمایید . در این نوع سیستم های تصویری گنجیاب  پس از قابلیت تفکیک فلزات ، سیستم علاوه بر نقطه زن ، عملکرد شناسایی حفره را نیز دارد و به راحتی می تواند چاه ها، اتاقک ها، تونل ها و قبرهای قدیمی را به راحتی کشف کند. به این دسته از فلزیاب ها اصطلاح IMAGER یا IMAGING نیز گفته می شود و بسیار عالی و قدرتمند عمل می کنند.

این سیستم ها برای تشخیص طلا یا انواع فلزات نیاز به مدار گنج یاب تصویری پیشرفته دارند تا نرم افزاری که بر روی ان گنج یاب تصویری نصب میگردد را بعنوان نرم افزار پیشرفته مورد بررسی قرار داده و نرم افزار گنج یاب تصویری باید با اصول مربوط به گنج یاب تصویری فرکانسی با تنظیمات ادیت EDIT با عدد وی دی ای VDI و تنظیمات سطح و حجم ترشهولد هماهنگ باشد تا تنظیمات نرم افزار برای انالیز یا فیلتر تصویری قبل از تصویر گیری یا بعد از تصویر گیری عمل نموده تا طلا و انواع فلزات را با لکه رنگ متفاوت مشخص نماید تا نرم افزار پیشرفته قلمداد گردد.

ایراد اساسی فروشندگان فلزیاب ها و گنج یاب تصویری در این است که اشکالات واقعی دستگاه ها را برای خریدار فلزیاب مشخص نمی نمایند و عمدتا در مسائل مربوط به عملیات تجاری اشخاص بحث کیفیت بالا سیستم فلزیاب خود را به خریداران و دیگران بیان مینمایند. اما ارائه کنندگان فلزیاب یا سیستمهای یابنده در ایران اولین کاری که انجام میدهند از دیگر شرکت ها و محصولات متعلق به افراد یا شرکت های دیگر بدگوئی مینمایند و تهمت میزنند و خود را نسبت به دیگر افراد و اشخاص و شرکت ها دارای برتری فنی و علمی و عملیاتی دانسته و از این عمل خود دست برنمی دارند تا خریدار را کاملا بدبین به دیگران نمایند و در طول این مدت بحث و بررسی از معایب سیستم فلزیاب خود هیچگونه اطلاعاتی را به خریدار ارائه نمی نمایند و متاسفانه این امر خارج از شئونات انسانی و تجاری از طریق افراد فاقد قدرت مبارزه رقابتی با رقیبان پرقدرت خود ارائه مینمایند .

بعضی نیز محصولات ساخت ایران را که دارای ظاهری خوب میباشد بعنوان یک کالای خارجی به خریداران ارائه مینمایند و موارد بسیاری به هر شکلی نسبت به موقعیت زمان و بازار موضوعات جدیدی را برعلیه دیگران شایعه مینمایند تا سود خود را بدست اورند. تفاوت نمیکند سیستم فلزیاب ساخت ایران باشد یا خارج مهم این است که سیستم فلزیاب یا همان تصویری گنجیاب  در زمان خرید و اموزش و ازمایش و در زمان تمرین هدف فرضی یا طلا را اپراتور بتواند مسیر یابی یا کاوش و تفکیک و پیدا نماید و عملیات در صحنه اصلی عملیات به تجربه اپراتور بستگی دارد.

انالیزنرم گنج یاب تصویری  یکی از شرایط اصلی در کار گنج یاب تصویری برای بدست اوردن اطلاعات صحیح از نوع هدف یا طلا یا تغییرات لایه های زمین یا موقعیت ذرات انرژی مواد معدنی و منابع زمین نسبت به هدف اصلی یا طلا میباشد که انالیز نرم افزار گنج یاب تصویری فقط برای گنج یاب تصویری از نوع فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد یا تارگت ایکس مفهوم درست خود را داشته زیرا گنج یاب تصویری و نرم افزار گنج یاب تصویری طبق قانون رادار تصویری طراحی و ساخته شده است و انالیز اطلاعات بدست امده از تغییرات فرکانسی قابل ارزیابی با تغییر اعداد در نرم افزار گنج یاب تصویری میباشد پس در نتیجه انالیز قبل تصویرگیری و انالیز نرم افزار فلزیاب تصویرگیری بر روی این دسته فلزیاب معنای واقعی انالیز در تشخیص هدف اصلی یا طلا از دیگر منابع مزاحم را دارد.

اپراتور باید توجه داشته باشد برای اینکه با تنظیمات نرم افزار DIS CRD P.I.P بر روی صفحه نمایشگر عملیات DIS APP را به شکلی در گنج یاب تصویری تنظیم نماید که توان جدا سازی در نرم افزارگنج یاب تصویری افزایش یابد و اپراتورگنج یاب تصویری با برنامه ریزی متعادل در نرم افزار سیستم گنج یاب تصویری مشخصات صحیحی از هدف یا طلا یا انواع فلزات را تعیین نماید تا گنج یاب تصویری بتواند اطلاعات درست را بر روی صفحه نمایشگر بصورت لکه رنگ یا عدد VDI اشکار نماید و این تنظیمات نرم افزاری یا انالیز نرم افزار گنج یاب تصویری باید با تنظیمات سخت افزاری FIRMWARE یا FRE مدار اصلی یا مدار مادر گنج یاب تصویری مانند تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم یا ترشهولد یا تارگت ایکس و زمین TRACK یا GEB تناسب داشته تا بهترین شرایط از لکه رنگ هدف اصلی یا طلا از دیگر لکه رنگ های مربوط به منابع یا ذرات بوضوح اشکار گردد.

در صورتیکه طراح گنج یاب تصویری و طراح نرم افزار گنج یاب تصویری شرایط خاصی در تنظیمات مربوط به نرم افزارگنج یاب تصویری را درصفحه نمایشگر یا نوع تصاویر و اعداد را تعیین نموده باشد اپراتور این تنظیمات را به همراه تنظیمات مدار مادر سیستم گنج یاب تصویری متناسب با الیاژ و عمق هدف و طلا یا انواع فلزات و منابع و مواد معدنی صحنه کار اعمال نماید تا سیستم گنج یاب تصویری با کمترین انحراف تصاویر و اعداد VDI متعلق به هدف واقعی را ارائه نماید.

گنج یاب تصویری ارزان

می توان گفت گنج یاب تصویری ، یک فلزیاب با قابلیت نمایش هدف های دفن شده در زیر زمین توسط نرم افزار شبیه ساز سه بعدی، به اپراتور فلزیاب می باشد. در برخی از دستگاه های طلایاب و گنج یاب تصاویر اسکن شده توسط صفحه نمایش قرار دادئه شده بر روی خود دستگاه فلزیاب نشان داده می شود و در برخی از دستگاه های فلزیاب قابلیت اتصال به لپ تاپ یا تبلت ویندوزی وجود دارد. تصاویر اسکن شده توسط دستگاه فلزیاب یا گنج یاب تصویری ارزان ممکن است به صورت تک بعدی یا سه بعدی باشد.

در مدل های پیشرفته فلزیاب و گنج یاب تصویری ارزان قابلیت کشف و شناسایی تونل و حفره توسط گنج یاب تصویری سه بعدی امکان پذیر است.برای خرید گنج یاب تصویری با گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش، تست حضوری در زمین، آموزش رایگان و بسیاری از خدمات دیگر مانند ارسال رایگان فلزیاب به تمام نقاط کشور از نمایندگی فلزیاب تهران میتوانید با شماره 09120896040 تماس حاصل فرمایید . در این نوع سیستم های گنج یاب تصویری ارزان پس از قابلیت تفکیک فلزات ، سیستم علاوه بر نقطه زن ، عملکرد شناسایی حفره را نیز دارد و به راحتی می تواند چاه ها، اتاقک ها، تونل ها و قبرهای قدیمی را به راحتی کشف کند.

خرید دستگاه گنج یاب تصویری ارزان

به این دسته از فلزیاب ها اصطلاح IMAGER یا IMAGING نیز گفته می شود و بسیار عالی و قدرتمند عمل می کنند. این سیستم ها برای تشخیص طلا یا انواع فلزات نیاز به مدار گنج یاب تصویری پیشرفته دارند تا نرم افزاری که بر روی ان گنج یاب تصویری نصب میگردد را بعنوان نرم افزار پیشرفته مورد بررسی قرار داده و نرم افزار گنج یاب تصویری باید با اصول مربوط به گنج یاب تصویری فرکانسی با تنظیمات ادیت EDIT با عدد وی دی ای VDI و تنظیمات سطح و حجم ترشهولد هماهنگ باشد تا تنظیمات نرم افزار برای انالیز یا فیلتر تصویری قبل از تصویر گیری یا بعد از تصویر گیری عمل نموده تا طلا و انواع فلزات را با لکه رنگ متفاوت مشخص نماید تا نرم افزار پیشرفته قلمداد گردد. ایراد اساسی فروشندگان فلزیاب ها و گنج یاب تصویری ارزان در این است که اشکالات واقعی دستگاه ها را برای خریدار فلزیاب مشخص نمی نمایند و عمدتا در مسائل مربوط به عملیات تجاری اشخاص بحث کیفیت بالا سیستم فلزیاب خود را به خریداران و دیگران بیان مینمایند.

اما ارائه کنندگان فلزیاب یا سیستمهای یابنده در ایران اولین کاری که انجام میدهند از دیگر شرکت ها و محصولات متعلق به افراد یا شرکت های دیگر بدگوئی مینمایند و تهمت میزنند و خود را نسبت به دیگر افراد و اشخاص و شرکت ها دارای برتری فنی و علمی و عملیاتی دانسته و از این عمل خود دست برنمی دارند تا خریدار را کاملا بدبین به دیگران نمایند و در طول این مدت بحث و بررسی از معایب سیستم فلزیاب خود هیچگونه اطلاعاتی را به خریدار ارائه نمی نمایند و متاسفانه این امر خارج از شئونات انسانی و تجاری از طریق افراد فاقد قدرت مبارزه رقابتی با رقیبان پرقدرت خود ارائه مینمایند .

قیمت دستگاه گنج یاب تصویری ارزان

بعضی نیز محصولات ساخت ایران را که دارای ظاهری خوب میباشد بعنوان یک کالای خارجی به خریداران ارائه مینمایند و موارد بسیاری به هر شکلی نسبت به موقعیت زمان و بازار موضوعات جدیدی را برعلیه دیگران شایعه مینمایند تا سود خود را بدست اورند. تفاوت نمیکند سیستم فلزیاب ساخت ایران باشد یا خارج مهم این است که سیستم فلزیاب یا همان گنج یاب تصویری ارزان در زمان خرید و اموزش و ازمایش و در زمان تمرین هدف فرضی یا طلا را اپراتور بتواند مسیر یابی یا کاوش و تفکیک و پیدا نماید و عملیات در صحنه اصلی عملیات به تجربه اپراتور بستگی دارد.

انالیزنرم گنج یاب تصویری ارزان یکی از شرایط اصلی در کار گنج یاب تصویری برای بدست اوردن اطلاعات صحیح از نوع هدف یا طلا یا تغییرات لایه های زمین یا موقعیت ذرات انرژی مواد معدنی و منابع زمین نسبت به هدف اصلی یا طلا میباشد که انالیز نرم افزار گنج یاب تصویری فقط برای گنج یاب تصویری از نوع فلزیاب فرکانس القایی یا فلزیاب جذبی با تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد یا تارگت ایکس مفهوم درست خود را داشته زیرا گنج یاب تصویری و نرم افزار گنج یاب تصویری طبق قانون رادار تصویری طراحی و ساخته شده است و انالیز اطلاعات بدست امده از تغییرات فرکانسی قابل ارزیابی با تغییر اعداد در نرم افزار گنج یاب تصویری میباشد پس در نتیجه انالیز قبل تصویرگیری و انالیز نرم افزار فلزیاب تصویرگیری بر روی این دسته فلزیاب معنای واقعی انالیز در تشخیص هدف اصلی یا طلا از دیگر منابع مزاحم را دارد.

اپراتور باید توجه داشته باشد برای اینکه با تنظیمات نرم افزار DIS CRD P.I.P بر روی صفحه نمایشگر عملیات DIS APP را به شکلی در گنج یاب تصویری تنظیم نماید که توان جدا سازی در نرم افزارگنج یاب تصویری افزایش یابد و اپراتورگنج یاب تصویری با برنامه ریزی متعادل در نرم افزار سیستم گنج یاب تصویری مشخصات صحیحی از هدف یا طلا یا انواع فلزات را تعیین نماید تا گنج یاب تصویری بتواند اطلاعات درست را بر روی صفحه نمایشگر بصورت لکه رنگ یا عدد VDI اشکار نماید و این تنظیمات نرم افزاری یا انالیز نرم افزار گنج یاب تصویری باید با تنظیمات سخت افزاری FIRMWARE یا FRE مدار اصلی یا مدار مادر گنج یاب تصویری مانند تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم یا ترشهولد یا تارگت ایکس و زمین TRACK یا GEB تناسب داشته تا بهترین شرایط از لکه رنگ هدف اصلی یا طلا از دیگر لکه رنگ های مربوط به منابع یا ذرات بوضوح اشکار گردد.

در صورتیکه طراح گنج یاب تصویری و طراح نرم افزار گنج یاب تصویری شرایط خاصی در تنظیمات مربوط به نرم افزارگنج یاب تصویری را درصفحه نمایشگر یا نوع تصاویر و اعداد را تعیین نموده باشد اپراتور این تنظیمات را به همراه تنظیمات مدار مادر سیستم گنج یاب تصویری متناسب با الیاژ و عمق هدف و طلا یا انواع فلزات و منابع و مواد معدنی صحنه کار اعمال نماید تا سیستم گنج یاب تصویری با کمترین انحراف تصاویر و اعداد VDI متعلق به هدف واقعی را ارائه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *