مقالات

فلزیاب ماینلب

ویژگی های دستگاه فلزیاب صوتی اکوناوکس شرکت ماینلب   فلزیاب اکوناوکس فلزیابی مناسب برای یافتن فلزات نزدیک به سطح مانند سکه و غیره است. دارای تفکیک بسیار دقیق و دسته بندی فلزات مختلف و متفاوت است.

فراز فلزیاب

فراز فلزیاب

اطلاعات راجب دستگاه فلزیاب ماینلب

سبک و قابل حمل.

دارای قابلیت استفاده در زمینهای مختلف

نمایش وضعیت باتری و اتصالات دستگاه صوتی بی‌سیم

عدم نیاز به بالانس و سایر تنظیمات اضافی است کافی است دستگاه را روشن و شروع به کاوش نمایید.

دستگاهی مناسب برای سکه یابی و اهداف قدیمی است.

دارای چند برنامه جداگانه برای کاوش در مناطق مختلف و متفاوت است.

خرید فلزیاب ماینلب

خرید فلزیاب اکوناوکس دستگاه مناسب برای یافتن فلزات با ارزش با دقت بسیار بالا است .دارای تفکیک عالی و دسته بندی فلزات متفاوت و مختلف است.از این دستگاه میتوان در انواع زمین و مناطق دارای آلودگی های زیاد استفاده نمود.

حالت Detect، رفتن روی حساسیت فرکانس الگوهای تبعیض notch خود را ایجاد کنید تا اهداف ناخواسته را نادیده بگیرید. فعال کردن حالت All به طور موقت الگوی تبعیض فعلی را غیرفعال می‌کند. حالت pinpoint را به یک هدف امیدوار کننده فعال می کنید تا دقیقا بدانید کجا رو حفاری کنید.اکوناوکس 600 : دارای مدهای ( پارک – زمین – ساحل ) است.فرکانس کاری دستگاه 5KHZ -10KHZ-15KHZ و مولتی فرکانس است.

انواع دستگاه فلزیاب ماینلب

اکوناوکس 800 :دارای هدفون بی سیم است

دارای چهار مد کاری ( پارک- زمین -ساحل -طلا) است. دارای 6 فرکانس 5KHZ-10KHZ-15KHZ-20KHZ-40KHZ و مولتی فرکانس است.

دارای هدفون بی سیم است. فلزیاب equinox را میتوان فلزیابی با بودجه پایین بشمار آورد.دارای قدرت نفوذ عالی در زمین های با درصد بالایی از مواد معدنی و سنگلاخی است. مدل 800 این فلزیاب دارای فرکانس های شش گانه است که از حساسیت بسیار بالایی برای یافتن طلا است. در مکانهای مختلف میتوان با توجه به تفکیک عالی است این فلزیاب از آن با دقت بالا استفاده نمود و از حفاری غیر ضروری خودداری نمود.

استفاده از این فلزیاب تخصص زیادی لازم ندارد.کافی است دستگاه را روشن و به کاوش ادامه بدهید.

فراز فلزیاب

فراز فلزیاب

خرید فلزیاب ماینلب

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب  و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *