مقالات

فلزیاب عالی

فلزیاب عالی اگر شما در عملیاتی مانند اپراتوری یا کاوشگری با سیستم های فلزیاب ، فردی تازه کار هستید، مهم ترین خرید شما، خرید یک دستگاه فلزیاب عالی، خوب و مناسب خواهد بود. مطمئنا، شما علاقه مند به برخی لوازم جانبی مانند هدفون، ابزار حفاری و کویل های جستجو اندازه های مختلف خواهید شد.
در مرحله‌ی اول برای شروع، باید سیستم یا فلزیاب عالی و با کیفیت را بر اساس نیازهای تان انتخاب کنید. هرگز عجله نکنید و اشتباه افراد تازه کار را مرتکب نشوید. در واقع ممکن است فلزیابی را با عنوان فلزیاب عالی و با کیفیت انتخاب کرده و خریداری کنید که در آخر اصلا با نیاز های شما سازگار نباشد.

فراز فلزیاب

فراز فلزیاب دهقانی

فلزیاب عالی چه فلزیابی است

در صورتی که در شرف خرید یک دستگاه فلزیاب , طلایاب, گنج یاب یا … هستید، بهتر است به این نکات توجه داشته باشید: تصمیم بگیرید که کدام نوع اهداف بیشتر در ناحیه مورد بررسی شما یافت می شود. به عنوان مثال، اگر شما در استان بیابانی زندگی می کنید، احتمالا به تجهیزات زیر آب نیاز نخواهید داشت. همچنین شما در حوزه جنگ های داخلی نیستید. شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که در کشور پر از طلا زندگی می کنید! بهترین فلزیاب های شکار محلی، آن هایی هستند که دارای قابلیت شکار سکه، طلا و جواهر یا جستجوی طلا هستند. کمی در مورد اصول اولیه دستگاه فلزیاب یاد بگیرید. و به تفاوت های دستگاه های معمولی با یک دستگاه فلزیاب عالی دقت کنید .

انواع مختلف  فلزیاب عالی در شرکت فراز

حتی میتوانید در اینترنت گشتی بزنید و سایر مقالات مرتبط با این موارد را بخوانید و بررسی کنید. این به شما یک درک کلی درباره مدل های مختلف فلزیاب ها و قابلیت های آن ها را می دهد.مثلا VLF (مخفف فرکانس بسیار پایین) فلزیاب هایی بسیار رایج هستند. مدل های جدیدتری شامل واحدهای پالس القایی می باشند. مدل های مقاوم در برابر آب، مدل های بی سیم و چند منظوره آشکارسازهای فلزی وجود دارد.

با توجه به تنوع محصولات فلزیاب در بازار فروش فلزیاب ، ممکن است این سوال پیش آمده باشد که کدام دستگاه طلایاب یا فلزیاب را میتوان فلزیاب عالی و  با کیفیت
دانست یا کدام دستگاه بهترین عملکرد را دارد و بهترین نتیجه را می دهد . و یا جهت خرید فلزیاب کدام دستگاه را باید انتخاب کنیم. هنوز افرادی هستند که به علت کم تجربگی در کاوش، طعم تلخ شکست را در ابتدای کار خود چشیده اند. آشنا شدن با کلمات کلیدی و یا توابع دستگاه های فلزیاب یا گنج یاب، کمک زیادی میکند تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام ویژگی ها برای نوع شکار گنجینه ای که شما در آن قرار دارید، مهم هستند.برای آموزش فلزیاب و کار کردن با آن وقت بگذارید و یاد بگیرید.

 

نکات مهم فلزیاب عالی

پیش از خرید فلزیاب حتما از فروشنده فلزیاب بخواهید تمام نکات دستگاه فلزیاب را به شما آموزش کامل دهد. تلاش کنید با سوالات مختلف سطح اطلاعات فروشنده فلزیاب را بسنجید. اطمینال داشتن از چیزی که قصد خرید آن را دارید بسیار مهم است. به تبلیغات در مورد فلزیاب اتکا نکنید و از فروشنده فلزیاب بخواهید دستگاه را برای شما باز کرده و در یک محیط آزاد و استاندارد تست کند. از خرید فلزیابی که به دلیل پلمپ جعله فلزیاب و … از تست فلزیاب باز می زنند خودداری کنید.

پس همانطور که تا الان حتما متوجه شده اید برای خرید یک دستگاه فلزیاب عالی باید هنگام خرید دستگاه آنرا کاملا با دقت تست و امتحان کرد . برای تست و امتحان فلزیاب اصل با کیفیت حتما باید آنرا در زمین خاکی تست کنیم تا قدرت واقعی و عملکرد دستگاه را واضح و آشکار ببینیم . همچنین انواع بسیار زیادی از دستگاه های تقلبی و جعلی و فیک و دستگاههای فلزیاب کپی شده از روی دستگاه های اورجینال و فلزیاب عالی  با کیفیت در بازار زیاد است باید مواظب باشید و دقت کنید که  فروشنده دستگاه سرتان کلاه نگذارد.سیستم تمیز دهنده، یا همان سیستم تفکیک ذرات توانایی تشخیص دهنده برای تشخیص بین یک هدف و دیگری است.

به عبارت دیگر، قادر به گفتن این است که سیگنال دریافتی شما یک عدد زباله است یا هدفی با ارزش میباشد . همانند کلاهک بطری و ناخن های زنگ زده در خاک به عنوان گنجینه ارزشمند، به همین ترتیب، تبعیض باعث صرفه جویی در وقت شما برای کشیدن زباله می شود. اکثر فلزیاب ها یا خودکار تنظیم می شوند و یا به شما اجازه می دهند که زباله را به صورت دستی تنظیم کنید. برای اهداف مشخص مانند طلا و آثار، آشکارسازها تصمیم می گیرند که از تبعیض استفاده نکنند زیرا آن ها می خواهند همه چیز را که فلز را حفاری می کنند، حفاری کنند.

خصوصیات فلزیاب عالی در شرکت فراز

فلزیاب حرفه‌ای در نوع عملیات برای تجسس هدف اصلی یا طلا یا برای نقطه زنی در شرایط تصویری نیازی به حضور یا وجود کویل یا لوپ با سیم پیچ نداشته و دارای سنسور مادون قرمز یا سنسورالتراسونیک یا سنسور نوری حرارتی میباشد. فلزیاب حرفه‌ای یا رادار زمین دستی حرفه ای یا معدن یاب حرفه ای که دارای صدا میباشد باید دارای تنظیمات مربوط به صدا در وضعیت تغییر نوع صدا بصورت دستی توسط اپراتور فلزیاب باشد و فلزیاب حرفه ای یا رادار زمینی دستی حرفه ای یا معدن یاب حرفه ای دارای صدا دارای تنظیمات صدا بصورت تند و بم و تیک تیک میباشد و نوع صدا را میتواند اپراتور با کلید PU/TON تعیین نموده و با تن اجاست TONE ADJUST وضعیت صدا زمینه را تغییرات داده تا بهترین صدا زمینه در آن محدوده بدست آورد.

پیشرفته ترین فلزیاب یا فلزیاب حرفه‌ای PROFESSIONAL در نوع طراحی مدار خود میتواند از باتری های کوچک نیز بهره ببرد زیرا قطعات الکترونیک جدید بسیار کوچک و با توان بالا و کارایی با کیفیت خوب میباشد و عملکرد قطعات الکترونیک جدید که در فلزیاب حرفه ای پیشرفته فرکانسی بکار برده می شود به نسبت نوع و مدل خود بسیار قوی تر عمل نموده و دارای ابعاد کوچکتر به نسبت دیگر فلزیاب های مغناطیسی میباشد و از آنجا که در فلزیاب های فرکانسی طبق اصول رادار میتوان از کویل یا لوپ بهره نبرده و سنسورهایی با عملکرد جریان فرکانس عمل مینماید حمل و نقل آن نیز آسان تر است. فلزیاب حرفه‌ای پیشرفته که از دسته جدیدترین فلزیاب ها میباشد دارای مدار الکترونیکی ردیاب یا شعاع زن آنتنی با فلزیاب تصویری به همراه هم در یک مدار طراحی شده است و توان آن برای تشخیص اهداف بالا در زمینه تفکیک .

خرید فلزیاب عالی  در شرکت فراز چگونه است

خرید درشرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.

برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *