مقالات

فلزیاب دلتا پالس

فلزیاب دلتا پالس

دستگاه فلزیاب وسیله‌ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی و یا گم شده درون زمین، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته می‌شود.

شرکت دلتا پالس واقع در شهر وارنا بلغارستان بیش از ۱۵ سال است که در زمینه طراحی و تولید دستگاه های فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب مشغول به فعالیت است.
عمده شهرت این کمپانی به خاطر ساخت فلزیاب های دور برد ( Distant locator ) است. امروزه کسی را نمیتوان یافت که دنبال ردیاب خوبی باشد و با محصولات شرکت دلتا پالس آشنا نباشد .

شرکتی که با تولید و مونتاژ نمونه سیستم های ردیابی همچون ردیاب
موله پرسپکتور
دی دی اس ال اف سی
الیمیناتور ال ار ال 2000
ردیاب دی دی اس ال 6
تریژر فایندر پرو
موله امپالس
ردیاب دور برد 300 دی
و …
توانسته است خود را در میان یکی از بهترین شرکت های سازنده ردیاب جای دهد که در همین راستا برای ارائه و معرفی سیستم های برتر در این مقاله به معرفی چند نمونه از ردیاب های قدرتمند می پردازیم تا شما عزیزان را با این سیستم ها آشنا سازیم و بتوانید با آگاهی کامل راجع به انواع سیستم ها  دست به انتخاب سیستم های مورد نظر خود بزنید پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .

ردیاب صوتی موله پراسپکتور ساخت شرکت فلزیاب دلتا پالس بلغارستان است. عمق مفید این ردیاب ۶ متر است.ردیاب صوتی موله پراسپکتور دارای برد مفید ۲۰ متر است.عمق و برد یا شعاع این ردیاب بستگی مستقیم به رسانایی فلزات دارد. هر اندازه رسانایی فلز بیشتر باشد به همان اندازه برد و عمق ردیاب موله افزایش می یابد
میتواند فلزاتی که دارای رسانایی بیشتری هستند ردیابی کند مثلا فلزاتی از جنس طلا و نقره و مس و مفرغ.

با روشن کردن دستگاه میتوان میزان حساسیت دستگاه موله را تنظیم کرد.میزان حساسیت از صفر تا ۱۰۰ است. مسیر حرکت اپراتور از شرق به غرب و غرب به شرق است. در مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال نمیتوان از ردیاب موله استفاده کرد. دستگاه ردیاب موله فقط قادر است فلزاتی را که بیشتر از ۱۵ سال در خاک مانده اند را ردیابی نماید. لازم به ذکر است که از کار کردن با این دستگاه در محیط های مسکونی و نزدیک برق خودداری نمایید.

مورد بعدی از دسته ی فلزیاب دلتا پلاس ردیاب دور برد ۳۰۰ دی ساخت شرکت دلتا پالس بلغارستان است. وسیله ای مناسب برای ردیابی فلزاتی مانند طلا و نقره و مس و سایر فلزات با دقت بسیار بالا از فواصل دور است. ردیاب دور برد ۳۰۰ دی دارای منبع تولید کننده سیگنال یا Signal Generator است که با پردازشگر پیشرفته کنترل میشود ژنراتور در بازه فرکانسی ۱HZ عمل مینماید.

ردیاب دور برد ۳۰۰ دی دارای عمق نفوذ ۶۰ متری در خاک است. که دارای شعاع عملکرد ۶ کیلومتری میباشد . میتوان گفت این ردیاب قادر است مکان دقیق هدف را مشخص نماید و عمق هدف را به صورت تقریبی نشان بدهد. ردیاب دور برد ۳۰۰ دی از خانواده ی فلزیاب دلتا پالس دارای ۱۵ برنامه کاری است که ۸ برنامه برای فلزاتی مانند طلا,نقره,سرب,آلومینیوم,مفرغ, مس,چدن و الماس است.و دارای ۷ برنامه آزاد است که اپراتور میتواند به دلخواه آنها را انتخاب نماید.

گیرنده این ردیاب نیز مانند سایر L RODS از دو دسته ال شکل هستند که سیگنال تولید شده را دریافت مینمایند. اپراتور باید اصول کار با این ردیابها را بدرستی یاد بگیرد.
ابتدا دستگاه را روی فرکانس مورد نظر تنظیم میکنیم به مدت ۱۵ دقیقه باید به دستگاه اجازه بدهید تا فرکانس انتخابی فلز مورد نظر را کاملا تحریک نماید.

با آنتن ها دایره ای سه متری به دور دستگاه میچرخید در صورتی که فلز مورد نظر در خط مستقیم از سیستم و آنتن ها قرار گرفته باشد . آنتن ها به هم نزدیک میشوند و به اصطلاح رایج قیچی میکنند. از دستگاه اصلی و آنتن ها به هدف خطی مستقیم است. که اپراتور میتواند خط سیگنال را دنبال کرده تا به هدف برسد . ردیاب دی دی اس ال ۶ اف سی نیز از محصولات شرکت فلزیاب دلتا پالس بلغارستان است.

یکی دیگر از بهترین ردیاب ها در زمینه ردیابی فلزاتی مانند طلا و نقره و برنز و سایر فلزات از فاصله دور . این ردیاب هم مانند نمونه ی ردیاب دور برد ۳۰۰ دی مختص و مخصوص اهداف قدیمی است و می توان طلا یا نقره ای دفن شده برای سال های متمادی را از دور ردیابی و مشخص نماید.

در استفاده از این ردیاب مانند سایر ردیاب مهارت استفاده کننده بسیار مهم است ممکن است اپراتوری بتواند هدفی را از فاصله ۳۰۰۰ متری ردیابی نماید و اپراتور دوم قادر نباشد همان هدف را از ۲۰۰ متری هم ردیابی نماید.مهارت اپراتور حرف اول را می زند. این نوع از فلزیاب دلتا پالس دارای برد یا شعاع زیاد است.میتواند تمام فلزات مختلف را تشخیص و جدا سازی کند. میزان و حجم فلز را تعیین کرده و شعاع و برد بدهد.

فلزیاب دلتا پالس دی دی اس ال ۶ اف سی کاربری ساده و آسانی دارد امکان تشخیص فضاهای خالی را داشته و مواد معدنی را حذف میکند و دارای الیمنیتور قدرتمندی است.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *