مقالات

فلزیاب حرارتی

فلزیاب حرارتی

فلزیاب حرارتی راداری یا رادار زمینی دستی توانائی کاوش اهداف را با رنگ و اعداد VDI متعلق به همان هدف یا طلا را دارا می‌باشد و با هر دو نرم‌افزار برنامه لکه رنگ سه رنگ و نرم‌افزار تفکیک رنگ COL PRO عمل مینماید. فلزیاب راداری حرارتی از آن دسته سیستم‌های می‌باشد که مترادف رادار زمینی دستی و زیر مجموعه یا پائین دست آن می‌باشد. فلزیاب حرارتی راداری از سیستم‌های هستند که هم با برنامه P.I.P و TCO عمل مینمایند و نوع لکه رنگ و اعداد آن بنابر جدول CCS می‌باشد.

در رادار زمینی دستی حرارتی یا فلزیاب حرارتی راداری رنگ زنده از سطح زمین را که حاصل تغییرات دما و حرارت در روی زمین و لایه‌های زیر زمین می‌باشد را میتواند با رنگ‌های متفتوت آشکار نماید که این تغییرات رنگ‌ها به صورت رنگ زنده بر روی صفحه نمایشگر مخصوص آشکار میگردد.

وضعیت حرارت یا دما متعلق به صحنه کار بر روی جریان هدف یا طلا و تشخیص سیستم فلزیاب موثر خواهد بود. سرما و گرما و تغییر دما میتواند بر روی واکنش و سرعت واکنش سیستم فلزیاب اثر متقابلی داشته باشد. گرما زیاد موجب بالا رفتن سرعت در واکنش و کاهش در توان تشخیص مرکز طلا یا هدف میگردد. سرما زیاد باعث پائین آمدن سرعت در عکس العمل و کاهش نفوذ به عمق یا لایه‌های زمین در فلزیاب میگردد.

اختلاف حرارت در سطح یا لایه‌های زمین میتواند خطا در فلزیاب ایجاد نماید یا خطا فلزیاب را افزایش دهد و در صورتی‌که در یک صحنه کار در قسمتی از زمین تغییرات ناگهانی در نوع مواد معدنی یا منابع پدید آید در ثبات فلزیاب اثر مستقیم داشته و این اختلاف نوع مواد معدنی و منابع در سطح و زیر زمین میتواند موجب تغییر حرارت در آن نقطه شده زیرا فشار نیروی مغناطیسی در این محدوده یا نقطه یا مرز تغییرات افزایش میابد.

در شرکت فلزیاب فراز سعی شده است بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب  و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید.
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *